Maszyna do szycia Brother, nowoczesne technologie

Maszyny do szycia Brother są dostępne w sprzedaży od 1928 roku. Na początku firma produkowała wyłącznie maszyny przemysłowe, natomiast w 1932 roku rozpoczęła się produkcja urządzeń przeznaczonych do użytku domowego. Od początku Brother był jednym z czołowych producentów nowoczesnych technologii. Aktualnie firma prowadzi produkcję na wszystkich kontynentach, w 18 fabrykach. Wszystkie produkty tworzone są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zanim trafią do sprzedaży poddawane są dokładnym testom. Ponad stuletnia tradycja inżynieryjna sprawia, że maszyna do szycia Brother to dla klienta gwarancja pełnej funkcjonalności i długiej wytrzymałości. W ofercie znajdują się maszyny do użytku przemysłowego i domowego, hafciarki, obrabiarki, maszyny szwalnicze oraz produkty przeznaczone do innych celów, na przykład faksy i drukarki. Co więcej, klienci mają możliwość zakupienia dodatkowych akcesoriów do szycia, które są bardzo przydatne i ułatwiają rozmaite prace krawieckie. Firma zapewnia także wsparcie techniczne oraz dokłada starań, aby ułatwić klientom wybór najlepszej maszyny.

Maszyna do szycia Brother produkty wskazane.

Maszyna do szycia brother rl417Poszczególne maszyny do szycia Brother dostosowane zostały do oczekiwań oraz umiejętności różnych użytkowników. Nie brakuje wśród nich urządzeń przeznaczonych dla osób, które nie mają jeszcze zbyt dużego doświadczenia. Bardzo dobrym przykładem może być maszyna do szycia Brother RL417. Jest ona naprawdę prosta w obsłudze, dlatego doskonale nadaje się dla tych, którzy dopiero uczą się szyć. Na korpusie urządzenia znajduje się schemat dostępnych ściegów, między innymi wzór wyszywania dziurki na guzik, co sprawia, że początki przygody z szyciem są łatwiejsze. Dzięki szybko mocującemu systemowi stopki możliwa jest łatwa wymiana stopek znajdujących się w zestawie. Maszyna posiada 17 wbudowanych ściegów i pozwala na szycie do tyłu. Umożliwia również szycie dekoracyjne podwójną igłą, która dołączono do zestawu. Została wyposażona w chwytacz rotacyjny i umożliwia regulację naprężenia nici górnej. Jej waga wynosi 6 kilogramów. W zestawie znajdują się przydatne akcesoria, na przykład zestaw igieł oraz stopki do przeszywania guzików i wszywania zamków błyskawicznych.

Maszyny do szycia brother bn 27Maszyna do szycia Brother BN 27 przeznaczona jest z kolei dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie w szyciu. Jest to urządzenie, które umożliwia płynną regulację szerokości i gęstości ściegu, a także pracę podwójną igłą. Maszyna pozwala zatem na swobodny dobór parametrów oraz szycie dwoma kolorami i wykonywanie ciekawych ozdobnych ściegów. Wykorzystano tutaj chwytacz rotacyjny, który sprawia, że praca z maszyną jest szybka i cicha. Sześciopunktowe ząbki bardzo dobrze przytrzymują materiał w trakcie szycia, natomiast specjalny system mocowania szpulki stanowi gwarancję łatwego rozpoczynania pracy. Istotną zaletą jest także automatyczny nawlekacz, który samodzielnie nawleka nitkę, jak również mocowanie stopek na zatrzask, co umożliwia ich szybką wymianę. Maszyny do szycia Brother BN 27 posiadają wbudowanych ściegów. Użytkownicy oceniają je jako urządzenia solidne i proste w obsłudze.

Maszyna do szycia brother nl-20 leJeszcze więcej możliwości zapewnia elektryczna maszyna do szycia Brother NV-20 Limited Edition. Posiada ona 40 wbudowanych ściegów oraz specjalny system jog dial, który sprawia, że ich wybór jest bardzo łatwy. Wyświetlacz LDC wskazuje parametry ściegów, dzięki czemu praca staje się znacznie prostsza. Maszyna automatycznie nawleka nici i informuje o tym, jaką stopkę należy zamontować do wybranego ściegu. Siedmiopunktowe ząbki zapewniają znakomite prowadzenie różnych tkanin. Duże ułatwienie stanowi także diodowe oświetlenie pola pracy. Maszyna posiada ręczny regulator prędkości i pięć dziurek automatycznych, w tym jedną z oczkiem. Umożliwia regulację długości i szerokości ściegu oraz szycie wsteczne. Maszyny do szycia Brother NV-20 Limited Edition można zakupić z bardzo przydatnymi akcesoriami, takimi jak przystawka do wyszywania sznurka BWRK 1, która pozwala na bezpośrednie szycie na przykład sznurkiem, kordonkiem, albo tasiemką. Jest to wskazane przede wszystkim w przypadku, kiedy urządzenie ma być wykorzystywane do profesjonalnych prac krawieckich. Waga maszyny wynosi około 8 kilogramów.

Maszyna brother nv-55 SENa szczególną uwagę zasługują również wywodzące się z marki Brother maszyny do szycia przeznaczone do użytku profesjonalnego. NV-550 SE to maszyna elektroniczna, która posiada aż 429 wbudowanych ściegów, a także 10 automatycznych dziurek oraz 3 style napisów. Jednocześnie jest łatwa w obsłudze, między innymi dzięki prostemu panelowi sterującemu z przyciskami regulującymi długość i szerokość ściegu oraz sterującymi wybór rodzajów ściegów i czcionek. Duże ułatwienie stanowią także wyświetlacz LCD i dioda LED, która podświetla obszar pracy. Maszyna pozwala naszycie w lewo i prawo ozdobnych wzorów o szerokości 2 centymetrów, jak również na regulację prędkości szycia przy pomocy suwaka znajdującego się nad igłą. Urządzenie nie tylko samodzielnie nawleka igłę, lecz także automatycznie rozpoznaje grubość materiału, a tym samym pomaga w optymalnym napięciu nici. Pozwala też na tworzenie lustrzanego odbicia wzoru oraz szycie wstecz. Ze względu na dużą liczbę rozbudowanych funkcji maszyna do szycia Brother NV-550 SE polecana jest w szczególności do zakładów krawieckich. Urządzenie to waży około 10,5 kilograma.

Produkty te są przeznaczone do różnych użytkowników.

Maszyny do szycia Brother to produkty przeznaczone dla osób o różnych umiejętnościach. W obszernej ofercie tej firmy odpowiednie dla siebie propozycje znajdą początkujący użytkownicy tego typu urządzeń, osoby mające już pewne doświadczenie w szyciu, jak również luzie profesjonalnie zajmujący się krawiectwem. Wszystkie maszyny łączy duża wytrzymałość i łatwość obsługi. Firma posiada prawie stuletnie doświadczenie w produkcji innowacyjnych maszyn do szycia. Urządzenia tej marki zyskały bardzo dobrą ocenę wśród dotychczasowych użytkowników. Istotnymi zaletami są także możliwość zakupu przydatnych akcesoriów do szycia oraz kompetentna obsługa, która pomaga w wyborze najlepszych produktów oraz rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz